b1

Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

oczyszczalnia2

Oczyszczalnia Ścieków w Tarnowie Grodkowskim

suw gnojna

SUW Gnojna

oczyszczalnia

Oczyszczalnia Ścieków w Tarnowie Grodkowskim

 

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - GRODWIK 2018

 

 


FILMY

Zapraszamy do obejrzenia interesującego filmu potwierdzającego zmieniające się obrazy modernizowanych obiektów na przestrzeni lat 2010 -2015 czyli w okresie realizacji Projektu.

 

 

Już od kilku lat Światowy Dzień Wody jest obchodzony przez Gminę Grodków a dokładniej za sprawą Grodkowskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Grodkowskim. To właśnie dzięki inicjatywie wychodzącej ze Spółki dzieci i młodzisz Naszej Gminy bierze czynny udział w świętowaniu i poznawaniu walorów i potrzeb oszczędzania wody na Świecie- 2015 rok

 

 Podsumowanie Projektu pn.: „Oczyszczanie ścieków w aglomeracji Grodków" w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007 -- 2013, priorytetu I -- Gospodarka wodno -- ściekowa, działania 1.1 -- Gospodarka wodno -- ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM oraz aktualne wydarzenia związane z rozwojem Spółki Grodwik - 2013 rok.

 

W związku z corocznymi obchodami Światowego Dnia Wody, które wypadają na 22 marca Spółka Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja zorganizowały cykl wycieczek dla szkół podstawowych Gminy Grodków po oczyszczalni ścieków w Tarnowie Grodkowskim- oto jak wyglądała jedna z nich- 2012 rok.

 

 

Krótki materiał informacyjny na temat projektu p.n. "Oczyszczanie Ścieków w aglomeracji Grodków" z 2011 roku.

 

👁 A+ A-
pełny HTML | wersja mobilna
[X]

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.