b1

Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

oczyszczalnia2

Oczyszczalnia Ścieków w Tarnowie Grodkowskim

suw gnojna

SUW Gnojna

oczyszczalnia

Oczyszczalnia Ścieków w Tarnowie Grodkowskim

26.07.21
OGŁOSZENIE - PRZERWY W DOSTAWIE WODY KOPICE

 

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - GRODWIK 2018

 

 


16.07.2021

DEKLARACJA UDZIAŁU W PROJEKCIE BUDOWY PRZYŁĄCZY KANALIZACYJNYCH W MIEJSCOWOŚCI KOPICE

DEKLARACJA  UDZIAŁU W PROJEKCIE BUDOWY PRZYŁĄCZY KANALIZACYJNYCH  W MIEJSCOWOŚCI KOPICE

 

 

 

 

W dniu dzisiejszym dostarczyliśmy mieszkańcom Kopic Deklaracje udziału w projekcie budowy przyłączy kanalizacyjnych. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie deklaracji oraz dostarczenie do siedziby Spółki lub przekazanie w zamkniętej kopercie Pani Sołtys do dnia 30 lipca 2021 r.

Deklaracja /pobierz/

Na podstawie Państwa deklaracji GRODWiK Sp. z o.o. zaciągnie pożyczkę (możliwość umorzenia 30%) w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu w ramach Programu Priorytetowego „Ogólnopolskiego programu gospodarki wodno – ściekowej poza granicami aglomeracji ujętych w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych”. Następnie Spółka w postępowaniu przetargowym wybierze wykonawcę oraz przeprowadzi kompleksową realizację zadania związanego z budową przyłączy. Umowa na wykonanie przyłącza wraz z określeniem warunków płatności zostanie zawarta pomiędzy właścicielem nieruchomości i GRODWiK Sp. z o.o. po wyłonieniu w przetargu wykonawcy. Koszt wykonania przyłącza zostanie określony na podstawie cen jednostkowych wykonania 1m kanału i studni inspekcyjnej, określonych przez wykonawcę wyłonionego w przeprowadzonym przetargu oraz rzeczywistej długości trasy i uzbrojenia wykonanego na posesji.

  

Osoba do kontaktu : 

Anita Bil – Inspektor ds. inwestycji 

Tel.: 77 415 55 85 wew. 29 

a.bil@grodwik.pl

 

👁 A+ A-
pełny HTML | wersja mobilna
[X]

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.