b1

Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

oczyszczalnia2

Oczyszczalnia Ścieków w Tarnowie Grodkowskim

suw gnojna

SUW Gnojna

oczyszczalnia

Oczyszczalnia Ścieków w Tarnowie Grodkowskim

26.07.21
OGŁOSZENIE - PRZERWY W DOSTAWIE WODY KOPICE

 

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - GRODWIK 2018

 

 


15.01.2021

INFORMACJA - ROZLICZENIA ORAZ FORMY PŁATNOŚCI.

INFORMACJA - ROZLICZENIA ORAZ FORMY PŁATNOŚCI.

 

 

 

 

 

Informacja - rozliczenia oraz formy płatności.

Dokonaliśmy rozliczenia opłat za zużycie wody i odprowadzenie ścieków na Państwa indywidualnych kontach rozrachunkowych. Przygotowane rozliczenia sukcesywnie będziemy Państwu dostarczać w formie papierowej.

W związku z sytuacją sanitarno – epidemiologiczną zachęcamy do dokonywanie wpłat w formie elektronicznej (przelewem na indywidualny numer rachunku bankowego podany na rozliczeniu) lub w sposób tradycyjny (np. bezprowizyjne wpłaty w Banku Spółdzielczym w Grodkowie przy ul. Kasztanowej 18). Istnieje również możliwość dokonania wpłaty bezprowizyjnej w siedzibie Spółki (gotówką lub kartą).

Jednocześnie prosimy o ograniczenie wizyt w siedzibie Spółki oraz - w miarę możliwości - załatwianie wszelkich spraw w formie pisemnej, pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Dziękujemy za wyrozumiałość i pozostajemy do Państwa dyspozycji :

  • wydawanie informacji technicznej i warunków przyłączenia do sieci, realizacja przyłączy wod-kan, informacja o istniejącym uzbrojeniu: tel. 77 415 55 85 wew. 28,
    e-mail: dz_techn@grodwik.pl;
  • umowy o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków (zawieranie / rozwiązywanie / zmiany) : tel. 77 415 55 85 wew. 27, e mail: m.pilichiewicz@grodwik.pl;
  • sekretariat : tel. 77 415 55 85 wew. 20, e-mail: grodwik@grodwik.pl.

W celu złożenia pisma udostępniona została skrzynka podawcza w siedzibie firmy.

👁 A+ A-
pełny HTML | wersja mobilna
[X]

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.