b1

Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

oczyszczalnia2

Oczyszczalnia Ścieków w Tarnowie Grodkowskim

suw gnojna

SUW Gnojna

oczyszczalnia

Oczyszczalnia Ścieków w Tarnowie Grodkowskim

26.07.21
OGŁOSZENIE - PRZERWY W DOSTAWIE WODY KOPICE

 

 

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej - GRODWIK 2018

 

 


21.08.2018

Nowa taryfa opłat za wodę i ścieki - 2018 - sprostowanie

Nowa taryfa opłat za wodę i ścieki - 2018 - sprostowanie

 

Aktualnie obowiązująca taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę

i zbiorowego odprowadzenia ścieków - sprostowanie

 

 

 

Informujemy, że Postanowienie nr WR.RET.070.225.2018.JW Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z dnia 2 sierpnia 2018 r., na wniosek Grodkowskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Grodkowskim, prostuje oczywistą omyłkę zawarta w załaczniku do Decyzji Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z dnia 15 maja 2018 r.  zatwierdzonej Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Grodków na okres 3 lat. Postanowienie dotyczy zastąpienia w Taryfie dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie Gminy Grodków w pkt 4 "Taryfowe grupy odbiorców usług" w tabeli "Taryfa dla zbiorowego zaoptrzenia w wodę", nastepujących zapisów:

 

 Grupa W3

  • było: Odbiorcy usług z zakresu zbiorowego zaopatrzenia w wodę nie korzystający jednocześnie z usług  z zakresu zbiorowego odprowadzania ścieków, w jednomiesięcznym okresie rozliczeniowym, rozliczani na podstawie odczytu wodomierza głównego w sposób radiowy;
     
  • ma być: Odbiorcy usług z zakresu zbiorowego zaopatrzenia w wodę będący jednocześnie odbiorcami usług  z zakresu zbiorowego odprowadzania ścieków, w jednomiesięcznym okresie rozliczeniowym, rozliczani na podstawie odczytu wodomierza głównego w sposób radiowy.

 

Pozostałe zapisy ww. decyzji nie ulegają zmianom.

 

Aktualnie obowiązująca taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków:

 

👁 A+ A-
pełny HTML | wersja mobilna
[X]

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.